O nas

Na rynku mechaniki samochodowej działamy od 2008 roku. Posiadamy 8 stanowisk do napraw samochodów, w tym stanowisko do napraw lakierniczych i blacharskich. Dysponujemy sprzętem wysokiej jakości, pochodzącym wyłącznie od wiodących producentów, dzięki któremu naprawy wykonujemy sprawnie i precyzyjnie.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm: Goodyear, Dunlop, Sawa. Ponadto jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy Dhollandia i świadczymy usługi montażu, serwisu i napraw wind hydraulicznych tej firmy. Zajmujemy się również montażem systemów lokalizacji i monitoringu GPS Flotman.

Specjalizujemy się w markach: MAN, VOLVO, RENAULT, SCANIA, DAF, IVECO, KRONE, SCHMITZ, KOGEL, WIELTON, FRUEHAUF, FLIEGL, SCHWARZMUELLER i innych. W porównaniu do pozostałych warsztatów i serwisów samochodowych wyróżniamy się elastycznością czasu pracy i konkurencyjnymi cenami. Dzięki kontaktom z wieloma hurtowniami możemy Ci zaproponować części zamienne w atrakcyjnych cenach i szybki czas realizacji Twojego zlecenia.linex_logo

Specjalizujemy się w nakładaniu powłok amerykańskiej marki Line-x, które doskonale zabezpieczają samochody i przyczepy ciężarowe przed uszkodzeniami mechanicznymi i korozją. Ponadto oferujemy izolację termiczną chłodni i cystern pianami poliuretanoymi.

                                                                                                                                                                                                                www.line-x.czest.pl

Nasze usługi wykonujemy zarówno w oparciu o stałe umowy, jak i na doraźne zlecenia. Obsługujemy floty transportowe wielu przewoźników na terenie całego regionu.

Zapraszamy do współpracy!